Výstavba a rekonštrukcia striech
Výstavba a rekonštrukcia striech
Výstavba a rekonštrukcia striech
Výstavba a rekonštrukcia striech

Strechy odkvapy trapézy SATJAM

Široký výber strešných krytín vhodných ako pre rekonštrukcie, tak pre novostavby, vám dáva jedinečnú príležitosť vybrať si práve to, čo potrebujete. K dispozícii vám bude ucelený systém, ktorý rieši zastrešenie vášho domu po estetickej aj funkčnej stránke.

Čítať ďalej...

Strešné krytiny COGNOR

Plechová strešná krytina Kinga PLUS je elegantným a trvácnym strešným pokrytím vhodným na všetky druhy strmých striech. Prepája v sebe tradície so súčasnými technológiami a používa sa pri stavbe rodinných aj bytových domov, hospodárskych budov, sakrálnych objektov, ako aj pri renováciách starých striech.

 

Čítať ďalej...

Strešné krytiny Gerard

Ľahká strešná krytina GERARD Vám ponúka široké možnosti.
Stačí si vybrať typ a odtieň farby.

Strešná krytina GERARD je riešením

Čítať ďalej...

Strešné okná VELUX

Užite si viac denného svetla vďaka sklenej ploche väčšej až o 10 %. Šetrite energiu s naším novým systémom ThermoTechnologyTM. Nechajte váš dom dýchať s naším jedinečným vetracím systémom. Vytvorte si moderný priestor s naším elegantným a hladkým dizajnom VELUX.

 

Čítať ďalej...

Odkvapový systém KJG

Odkvapový systém vyrábaný spoločnosťou K & J & G. Vyrába sa s plechov od značkových výrobcov s kvalitnou zinkovou úpravou a lakovaním. Významným prvkom je široký sortiment, vysoká kvalita, ľahká dostupnosť, univerzálnosť a farebná škála.

Čítať ďalej...

Svetlovody FAKRO

Rúrový svetlovod je nový produkt spoločnosti FAKRO, ktorého hlavnou úlohou je zabezpečenie prirodzeného svetla do vnútra domu. Použitie tohto druhu svetlovodov umožňuje presvetlenie všetkých miestností v dome, aj tých, v ktorých nie je možné zabudovať okná strešné alebo vertikálne.

Čítať ďalej...